O nás

Myšlienka zrodu tejto firmy vznikla v hlavách zakladateľov, ktorí stále neboli spokojní s poskytovaním služieb v oblasti tzv. ticketingu na Slovenskom trhu. Keďže títo ľudia v danej oblasti veľmi úzko spolupracujú vyše 10 rokov je im viac než jasné čo od ponúkanej služby v rámci ticketingu potrebujú a teda aj požadujú. Preto sa v roku 2014 rozhodli založiť spoločnosť Ticketworld s.r.o.

Spoločnosť Ticketworld s.r.o. vlastní a prevádzkuje internetový systém ″eWorld″ na predaj, distribúciu a celkovú správu vstupeniek na športové, kultúrne a iné podujatia. Pre zákazníkov je možné vstupenky zakúpiť prostredníctvom internetu alebo na pripravovaných predajných miestach.

Pre organizátorov podujatí ponúkame kompletnú správu vstupeniek na ich podujatia čo sa týka predaja, distribúcie a overovania na mieste podujatia či už našími alebo poverenými pracovníkmi organizátora. Každý organizátor má vytvorený prístup do nášho systému eWorld, kde má plnú právomoc na editáciu podujatia či možnosť nahliadnutia do štatistík predaja vstupeniek vďaka čomu má dokonalý prehľad o obsadenosti podujatia. Je to veľmi užitočný ukazovateľ vďaka ktorému viete efektívnejšie prispôsobiť napríklad reklamnú kampaň v jednotlivých regiónoch alebo pustiť do predaja ďalšie vstupenky.

Pre inštitúcie s pravidelným programom podujatí ako kiná, divadlá, kultúrne domy, športové strediská a štadióny či iné spoločenské priestory zabezpečujeme takisto celkovú správu vstupeniek od predaja až po kontrolu pred vstupom. Konfigurácii tohto systému je veľmi veľa preto vieme prispôsobiť pre každého zákazníka systém na mieru. Nie je problém s použitím vlastných dizajnov vstupeniek, predaju na vlastných stránkach, predaju v kioskoch a podnikových kasách, vytváranie dokonalých štatistík, vytváranie podkladov pre fakturácie vstupeniek a mnoho ďalších funkcií.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na: info@ticketworld.sk Viac o našich produktoch sa dozviete tu.

© 2021 Ticketworld. Všetky práva vyhradené.