Pre organizátorov

Spoločnosť Ticketworld má niekoľko možných spôsobov spolupráce, ale náš najčastejší produkt pre jednorázové podujatia je rezervácia a predaj vstupeniek prostredníctvom nášho internetového portálu.

Celý proces predaja až k finálnemu zákazníkovi prebieha online, prostredníctvom našej webovej stránky. Zákazníci majú možnosť výberu daného typu vstupenky (sektor, sedadlo, zľavnená a pod.). Ďalej si môžu vybrať spôsob platby a spôsob doručenia vstupenky.

Vy ako organizátor budete mať u nás vytvorený účet, do ktorého sa budete môcť prihlásiť prostredníctvom Vášho prihlasovacieho mena a hesla. V tomto profile si môžete meniť doplňujúce informácie o Vašom podujatí , vkladať fotky a videá do galérie podujatia, definovať ceny a zľavy vstupeniek či prezerať štatistiky predaja, jednoducho máte plnú kontrolu nad Vaším podujatím.

Na kontrolu vstupov Vám zapožičiame čítacie zariadenia, ktoré Vám zabezpečia istotu pri falšovaní vstupeniek a pomocou ktorých budete mať dokonalý prehľad o počte ľudí na podujatí v reálnom čase. Čítacie zariadenia dokážu snímať nami bežne používané čiarové kódy(bar kódy), či už z papierových vytlačených vstupeniek alebo z mobilných zariadení či tabletov ak to daný typ podujatia podporuje. Pre väčšie podujatia vieme zabezpečiť prenájom prenosných turniketov ,ktoré sú výhodné najmä vďaka ich vysokej rýchlosti prechodov.

Pomocou nášho systému si viete skontrolovať presný počet predaných vstupeniek alebo vstupeniek vpustených na podujatie, čo môže byť napríklad dobrá informácia pri rozhodovaní, kedy je ten správny čas zahájiť predstavenie.

Ak Vás naša ponuka zaujala, alebo potrebujete ďalšie informácie, neváhajte nás kontaktovať: info@ticketworld.sk

Naspäť
© 2021 Ticketworld. Všetky práva vyhradené.