Pre organizátorov

Organizujete koncert, festival, párty alebo iné jednodňové podujatie? Tak práve v tejto sekcii nájdete užitočné informácie pre Vás!

Pre divadlá, kiná, športové haly, štadióny a iné

Náš produkt pre zariadenia s pravidelným vysielacím programom či podujatiami, ktorý zahrňuje kompletnú správu vstupeniek vo vašom objekte!

Pre organizátorov

Spoločnosť Ticketworld má niekoľko možných spôsobov spolupráce, ale náš najčastejší produkt pre jednorázové podujatia je rezervácia a predaj vstupeniek prostredníctvom nášho internetového portálu.

Celý proces predaja až k finálnemu zákazníkovi prebieha online, prostredníctvom našej webovej stránky. Zákazníci majú možnosť výberu daného typu vstupenky (sektor, sedadlo, zľavnená a pod.). Ďalej si môžu vybrať spôsob platby a spôsob doručenia vstupenky.

Vy ako organizátor budete mať u nás vytvorený účet, do ktorého sa budete môcť prihlásiť prostredníctvom Vášho prihlasovacieho mena a hesla. V tomto profile si môžete meniť doplňujúce informácie o Vašom podujatí, vkladať fotky a videá do galérie podujatia, definovať ceny a zľavy vstupeniek či prezerať štatistiky predaja, jednoducho máte plnú kontrolu nad Vaším podujatím.

Na kontrolu vstupov máme vyvinutú aplikáciu pracujúcu s čítacími zariadeniami, ktoré Vám zabezpečia istotu pri falšovaní vstupeniek a pomocou ktorých budete mať dokonalý prehľad o počte ľudí na podujatí v reálnom čase. Pokiaľ nemáte vlastné čítacie zariadenia zapožičiame Vám tie naše a pripravené na prevádzku. Čítacie zariadenia dokážu snímať nami bežne používané čiarové kódy(bar kódy), či už z papierových vytlačených vstupeniek alebo z mobilných zariadení či tabletov ak to daný typ podujatia podporuje. Pre väčšie podujatia vieme zabezpečiť prenájom prenosných turniketov,ktoré sú výhodné najmä vďaka ich vysokej kapacite prechodov.

Pomocou nášho systému si viete skontrolovať presný počet predaných vstupeniek alebo vstupeniek vpustených na podujatie, čo môže byť napríklad dobrá informácia pri rozhodovaní, kedy je ten správny čas zahájiť predstavenie.

Ak Vás naša ponuka zaujala, alebo potrebujete ďalšie informácie, neváhajte nás kontaktovať: info@ticketworld.sk

Pre divadlá, kiná, športové haly a štadióny

Spoločnosť Ticketworld ponúka kompletné systémové riešenie pre predaj a organizáciu vstupeniek v divadlách, kinách, športových halách a štadiónoch a všade tam, kde sa pravidelne usporiadajú spoločenské podujatia, rôzne udalosti, predstavenia a podobne.

Máme pre Vás grafické internetové riešenie určené na predaj vstupeniek a správu vašej prevádzky.

Pre tieto typy zariadení máme vyhotovené dve najčastejšie požadované varianty chodu systému:

 • 1. Online konfigurácia - je vhodná pre veľké haly, štadióny a podobne so zabudovanými aktívnymi turniketmi alebo aj pre menšie kultúrne domy a iné inštitúcie, ktoré majú záujem predávať svoje vstupenky aj prostredníctvom internetu. Jedinou podmienkou je aktívne a spoľahlivé pripojenie k internetu.
 • 2. Offline konfigurácia – je vhodná pre menšie podniky, kultúrne centrá a menej navštevované podujatia, ktoré nemajú záujem predávať svoje vstupenky prostredníctvom internetu, ale iba na kamenných predajniach (napr. kasa, kiosk).

Pre obe konfigurácie platia všetky funkcie nášho systému:

 • možnosť samostatne vytvárať nové podujatia/predstavenia v systéme
 • editor hál (pomocou pár jednoduchých pravidiel si môžete samostatne definovať a vkladať do systému nové typy hál, usporiadania sedadiel a pod.)
 • definovanie cenových kategórií vstupeniek a zliav
 • možnosť sledovať rôzne štatistiky ohľadne predajnosti vstupeniek, návštevnosti podujatí, obratu, zisku a mnohých ďalších
 • možnosť vystavovania podkladov ku fakturácii či do účtovníctva
 • možnosť vytvárania zoznamu svojich zákazníkov s potrebnými údajmi
 • správa svojich zamestnancov
 • správa predajných miest
 • hromadná korešpondencia
 • editor vstupeniek (môžete si samostatne v systéme nastaviť čo chcete vytlačiť na vstupenku – názov podujatia, cenu, doplňujúce informácie, logá sponzorov a pod.)

Funkcionalita systému má ešte oveľa väčšie možnosti , ktoré sa dajú v prípade potreby podľa Vašich požiadaviek na mieru prispôsobiť. Ak sa rozhodnete pre spoluprácu so spoločnosťou Ticketworld , celý systém Vám naši pracovníci prídu predstaviť a zaučiť Vašich zamestnancov.

Naspäť
© 2021 Ticketworld. Všetky práva vyhradené.